• SA077 Elektryczna pompka do wody
  • SA077 Elektryczna pompka do wody

SA077 Elektryczna pompka do wody

Symbol

02601

EAN

5903899257188

Jednostka miary

szt.

Sprzedaż na opakowania

nie

Ilość w opakowaniu

60

Dostępna ilość

0 szt.

Minimalne zamówienie

1 szt.

Pompka do wody dystrybutor bezprzewodowy zasilany
akumulatorem ładowanym przez USB.

ELEKTRYCZNA – elektryczna pompka do płynów to doskonałe urządzenie, które ułatwia proces przelewania płynów do naczyń. Nie musisz podnosić ogromnej butli z wodą, żeby schłodzić się latem. Wystarczy, że naciśniesz pompkę, a woda popłynie prosto do szklanki.
ŁATWA W UŻYCIU - proces przelewania odbywa się automatycznie po naciśnięciu przycisku ON, znajdującego się na górze urządzenia; aby zatrzymać pompkę, wystarczy wcisnąć ten sam guzik. Prosta obsługa to duże ułatwienie, które wpływa na jakość i komfort użytkowania. Pompka jest idealna dla dzieci, dorosłych i seniorów.
PRZENOŚNA – dzięki małej wadze i kompaktowym rozmiarom, pompka jest wyjątkowo poręczna, z łatwością można ją przechowywać i transportować, a zabranie jej ze sobą w dowolne miejsce nie jest kłopotliwe.
SZEROKIE ZASTOSOWANIE – elektryczna pompka do napojów doskonale sprawdzi się w prywatnym użytku domowym, a także znajdzie zastosowanie w celach komercyjnych przy organizacji różnego rodzaju zabaw, imprez, garden party, wydarzeń sportowych, festiwali czy koncertów z zapleczem gastronomicznym. Znakomicie nadaje się również jako wyposażenie biur, barów, restauracji, hoteli czy szpitali.

Najwyższej jakości elektryczna pompka do wody, idealnie pasuje do butli z wodą od 5 do 20L.


SPECYFIKACJA
kolor: biało - czarny;
zasilanie: kabel USB;
wymiary (szer/wys): 16/13cm;
waga: 0,25kg;
waga w opakowani: 0,3kg