• EB741 Zabawka dla Kota Wieża z Piłeczkami
  • EB741 Zabawka dla Kota Wieża z Piłeczkami

EB741 Zabawka dla Kota Wieża z Piłeczkami

Symbol

02976

EAN

5905902400352

Jednostka miary

szt.

Sprzedaż na opakowania

nie

Ilość w opakowaniu

36

Dostępna ilość

917 szt.

Minimalne zamówienie

1 szt.

ZABAWKI INTERAKTYWNA DLA KOTA / WIEŻA Z PIŁKAMI

ZABAWA W POLOWANIE NA PIŁECZKI – koty uwielbiają polować na ruchome przedmioty, a wieża z piłkami daje im możliwość zaspokojenia tych naturalnych instynktów łowieckich. Taka zabawa pomaga również zapobiegać niszczeniu przez kota mebli i innych przedmiotów w domu.

3 POZIOMY I MNÓSTWO RADOŚCI - wieża z piłkami dla kota składa się z 3 poziomów, na których umieszcza się małe piłeczki. Piłeczki są wykonane z twardego plastiku i poruszają się wokół wieży. Można je swobodnie wyjmować i wkładać do środka. Wieża z piłeczkami umożliwi Twojemu kotu zabawę przez dłuższy czas, co pomoże mu w rozładowaniu energii i zminimalizowaniu stresu.
ŁATWY MONTAŻ I DEMONTAŻ – montaż tej zabawki jest bardzo prosty wystarczy wcisnąć / nałożyć na siebie każdy poziom od najmniejszego do największego i zacisnąć zaczepami.
BEZPIECZEŃSTWO I ZABAWA W 1 – w zestawie dodatkowo są 4 samoprzylepne nakładki antypoślizgowe. Oznacza to, że podczas zabawy wieża nie będzie się przesuwać, a kotek swobodnie będzie polował na piłki.

SPECYFIKACJA :

materiał: tworzywo sztuczne
wymiary: 24 x 24 x 19 cm

Kolor: Niebieski, zielony